atletiko-stav-trikratnim-triumfatorom-ligi-yevropi

"Атлетіко" став трикратним тріумфатором Ліги Європи

• 15483 переглядiв

КИЇВ. 17 травня. УНН. Мадридський “Атлетіко” та французький “Олімпік” з Марселю провели фінальний поєдинок Ліги Європи УЄФА, який відбувся у Ліоні, передає кореспондент УНН.

Валере Жермен упустив реальний гольовий момент на перших хвилинах баталії. Форвард при виході з воротарем Облаком зарядив м’яч вище воріт. Загалом перший тайм виявився небагатим на моменти. Обидві команди зуміли відзначитися лише по-одному удару в площину воріт, один з яких потрапив у ціль. Кіпер Стів Манданда відпасував на свого партнера, котрому не вдалося обробити м’яч. Ігровий снаряд відлетів до ніг Антуана Грізманна і зірковий форвард “матрацників” переграв Манданду.

На початку другої частини протистояння мадридці подвоїли результат — Грізманн закінчив розіграну, як по нотах атаку “Атлетіко”. На 89 хвилині Габі поставив крапку у зустрічі, завершивши комбінацію партнерів ударом в нижній дальній кут — 3:0.

Таким чином, жоден французький клуб досі не зумів виграти Лігу Європи.

Варто відзначити, що для"Атлетіок" це вже третій титул в Лізі Європи (2010, 2012). Більше здобула тільки іспанська “Севілья” (5 разів).