australian-open-pyatnadtsyatirichna-kostyuk-viyshla-v-1-16-finalu

Australian Open: п'ятнадцятирічна Костюк вийшла в 1/16 фіналу

• 11609 переглядiв

КИЇВ. 17 січня. УНН. У другому колі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 15-річній дебютантці змагань Марті Костюк протистояла 168-ма ракетка світу австралійка Олівія Роговська, передає кореспондент УНН.

Вже на старті наша спортсменка виграла гейм на подачі супротивниці і повела 2:0. Далі тенісистки почали обмінюватися брейками. При рахунку 5:3 Костюк з 4-ї спроби реалізувала сетбол та виграла першу партію 6:3.

Другий сет розпочався за аналогічним сценарієм – українка захопила лідерство (2:0). Проте австралійці з плином часу вдалося наздогнати юну візаві – 4:4. Переломити хід партії 15-річна Костюк змогла при рахунку 5:5 на табло. Саме тоді вона виграла подачу Роговської та довела гру до перемоги – 6:3, 7:5.

Примітно, що у 1/16 фіналу Костюк може зустрітися із лідером жіночого тенісу України Еліною Світоліною, якщо та подолає 59-ту ракетку світу – чешку Катеріну Синякову.

Зауважимо, що Костюк є наймолодшою учасницею турніру.

Як повідомляв УНН, Костюк обіграла в попередньому колі тенісистку із топ-30 світового рейтингу.