barselona-neochikuvano-postupilasya-deportivo

"Барселона" неочікувано поступилася "Депортіво"

• 12917 переглядiв

КИЇВ. 12 березня. УНН. Після фантастичного матчу проти ПСЖ, підопічні Луїса Енріке не змогли налаштуватися на виїзний матч з Депортіво і поступилися 1:2, передає УНН.

Першими відзначились футболісти "Депортіво", на 40 хвилині забив Хоселу (1:0). На початку другого тайму, "Барселоні" вдалось відігратись. Нічийний рахунок встановив на 46 хвилині матчу аргентинський нападаючий Луїс Суарес (1:1).

Проте, "Депортіво" не здавалось і на 74 хвилині поєдинку, завдяки голу Бергантіньоса встановило кінцевий рахунок у матчі - 2:1.

Депортіво: Люкс, Аррібас, Альбентоса, Наварро, Хуанфран (Лаурі, 86), Бергантіньос, Борхес, Фажр, Гама (Какута, 71), Хіль (Чолак, 62), Хоселу.

Барселона: тер Стеген, Маскерано, Піке, Альба, Андре Гомеш (Ракітіч, 58), Серджи Роберто, Денис Суарес (Пако Алькасер, 77), Бускетс, Туран (Іньєста, 58), Мессі, Суарес.