barselona-povtorila-rekordnu-bezprograshnu-seriyu-v-chempionatakh-ispaniyi

"Барселона" повторила рекордну безпрограшну серію в чемпіонатах Іспанії

• 10475 переглядiв

КИЇВ. 29 січня. УНН. Лідер іспанської Прімери каталонська "Барселона" в 21-му турі чемпіонату на "Камп Ноу" здолала "Алавес" 2:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт каталонського клубу.

Господарі довгий час були в ролі наздоганяючи після голу Джонна Гвідетті на 23 хвилині. Лише взяття воріт Суареса та Мессі на 72 та 83 хвилинах дозволили "синьо-гранатовим" взяти чергові три очки.

За даними статистичного порталу "Орta" безпрограшна серія каталонців в Прімері сягнула 21-го поєдинку (18 перемог, 3 нічиї). Це повторення рекордного виступу в історії клубу, яке було встановлено під орудою Хосепа Гвардіоли в сезоні 2009-10 років (17 виграшів, 4 нічиї).

Зауважимо, що каталонці з 57 очками лідирують в чемпіонаті, маючи переваг над "Атлетіко" в 11 пунктів.

Відзначимо, що Примітно, що лідери атак "Барселони" Мессі та Суарес лідирують у бомбардирській гонці турніру – 20 і 16 голів відповідно.