barselona-u-menshosti-zvela-vnichiyu-match-ispanskogo-el-klasiko

"Барселона" у меншості звела внічию матч іспанського "Ель-класико"

• 10094 переглядiв

КИЇВ. 7 травня. УНН. На “Камп Ноу” за присутності більше 97 тисяч уболівальників в гості до каталонської “Барселони” завітав мадридський “Реал” в рамках центрального протистояння турніру, що носить назву “Ель-класико”, передає кореспондент УНН.

У дебюті зустрічі команди обмінялися забитими голами. Спочатку швидкий перехід із центра поля до атаки завершився прострілом Серхіо Роберто на Луїса Суареса. Уругваєць реалізував момент. Далі Роналду увійшов до штрафного каталонців віддав п’ятою на Тоні Крооса, німець передачею знайшов Каріма Бензема. Далі Роналду заніс м’яч у ворота Тер Штегена — 1:1.

За відмалку по обличчю Марсело пряму червону картку отримав Роберто, залишивши “синьо-гранатових” у меншості наприкінці першої половини. Попри гру у меншості по перерві команда Вальверде втримала нічийний результат, адже на 52 хвилині відзначився Мессі. У відповідь “Барса” пропустила від Гарета Бейла — 2:2.

Відзначимо, що “Барселона” раніше оформила дострокове чемпіонство (87 очок), а “Реал” з 72 балами йде третім.