barselona-zdobula-peremogu-nad-real-sosyedadom

"Барселона" здобула перемогу над "Реал Сосьєдадом"

• 16152 переглядiв

КИЇВ. 15 січня. УНН. В рамках 19 туру іспанської Прімери лідер чемпіонату каталонська “Барселона” в гостях змагалася із “Реал Сосьєдадом”, передає кореспондент УНН.

Старт протистояння був за господарями. На 11 хвилині ударом головою забив Вілліан Хосе, а на 34-й відзначився Хуанмі. Однак до перерви один м’яч відіграв Пауліньо — бразилець замкнув простріл низом від Суареса.

Друга частина баталії ознаменувалася дублем Суареса (50, 71 хвилини). На 85 хвилині питання щодо переможця зняв Мессі. Аргентинець елегантно реалізував дальній штрафний, пробивши з лівої ноги (4:2).

Примітно, що каталонці зуміли перемогти “Реал Сосьєдад” на стадіоні “Аноета” вперше починаючи з 2007-го року.

Варто відзначити, що “Барселона” на дев’ять очок випереджає “Атлетіко” у боротьбі за першу сходинку Прімери — 51 проти 42. “Реал Сосьєдад” з 23 пунктами тільки 15-й.

Як повідомляв УНН, “Барселона” розгромила “Сельту” в 1/8 Кубку Іспанії.