basketbolist-fesenko-dopomig-avelino-ocholiti-chempionat-italiyi

Баскетболіст Фесенко допоміг "Авеліно" очолити чемпіонат Італії

• 10320 переглядiв

КИЇВ. 9 січня. УНН. Центровий збірної України Кирило Фесенко допоміг БК "Авеліно" вийти на першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату Італії (Серії А). Про це інформує прес-служба ФБУ, передає УНН.

Команда українського “бігмена” вдома розгромила “Віртус” (87:59), а Фесенко за 20 хвилин відзначився 14 очками (5/6 двоочкових, 4/8 штрафних) та 3 підбираннями при 2 втратах, та 2 фолах.

Зазначимо, що наразі команда Фесенка посідає першу сходинку турнірної таблиці у італійській першості з 11 перемогами у 14 поєдинках.

Зауважимо, що у Литві відбулася чергова дуель гравців збірної України. “П’єно Жвайгждес” форварда В’ячеслава Боброва на домашньому паркеті поступився “Ювентусу” форварда Максима Корнієнка — 81:93.

Незважаючи на поразку своєї команди, Бобров провів черговий вдалий матч: за 30 хвилин українець відзначився дабл-даблом — 17 очками (8/10 двоочкових, 1/4 штрафних), 10 підбираннями (2 у нападі), а також 3 блок-шотами та 2 передачами при 3 фолах та 2 втратах.

Корнієнко на відміну від свого співвітчизника вийшов у старті, відіграв 24 хвилини, набрав 4 очки (0/4 двоочкових, 0/2 триочкових, 4/6 штрафних), зібрав 9 підбирань (3 у нападі), віддав 4 передачі та зробив 1 блок-шот при 4 фолах та 1 втраті.

Додамо, що команда Корнієнка посідає 5-те місце, а колектив Боброва знаходиться на 7-му рядку.