basketbolisti-klivlenda-vchetverte-pospil-viyshli-u-final-nba

Баскетболісти "Клівленда" вчетверте поспіль вийшли у фінал НБА

• 10102 переглядiв

КИЇВ. 29 травня. УНН. У Бостоні пройшов вирішальний, сьомий матч фінальної серії Східної Конференції Схід між місцевими “Селтікс” і “Клівленд Кавальєрс”, повідомляє УНН з посиланням на сайт НБА.

Початок зустрічі залишився за господарями, які жодного разу не програвали в нинішньому плей-оф на домашньому паркеті (26:18). Проте надалі усе змінилося. За 2 і 3 чверть “кельти” зуміли набрати сумарно лише 30 очок, чим скористався Леброн Джеймс і компанія — 87:79.

Таким чином, 4:3 у серія — “Бостон” зазнав першої домашньої поразки у цій плей-оф, а “Кавальєрс” вчетверте підряд пробилися в фінал (5-й раз в історії). Чемпіонство клуб зумів завоювати лише один раз, коли в фіналі сезону-2015/16 в семи матчах обіграв “Голден Стейт”.

Статистика:

“Бостон”: Тейтум (24 очки + 7 підбирань), Хорфорд (17), Браун (13 + 6 підбирань), Розір (4), Бейнс (3) — старт; Морріс (14 + 12 підборів), Смарт (4 + 7 передач);

“Клівленд”: Джеймс (35 + 15 підбирань + 9 передач + 8 втрат, 48 хвилин на майданчику), Грін (19 + 8 підбирань), Сміт (12), Томпсон (10 + 9 підбирань), Хілл (6) — старт; Корвер (3), Ненс (2), Кларксон (0);

Примітно, що Джеймс став п’ятим гравцем в історії НБА, який візьме участь в фіналі плей-оф у восьмий раз поспіль. Чотири рази на вирішальній серії він грав у складі “Маямі” (2011-2014), тричі — в “Клівленді” (2015-2017), в семи попередніх фіналах команда Джеймса змогла перемогти тричі (2012, 2013, 2016).

Додамо, що перша гра фінальної серії плей-оф пройде 31 травня. Суперником стане переможець пари “Голден Стейт” — “Х’юстон”.