basketbolistki-ukrayini-zdobuli-pershu-peremogu-u-sparingu-pered-yevrobasketom

Баскетболістки України здобули першу перемогу у спарингу перед Євробаскетом

• 12156 переглядiв

КИЇВ. 2 червня. УНН. На другому товариському поєдинку в Бордо збірна України з баскетболу серед жінок зустрілася із Чорногорією, передає УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Вже у дебюті поєдинку капітан збірної України Аліна Ягупова взяла на себе гру в атаці, зробивши за першу половину 12 кидків з гри. В нашій команді окремо варто відзначити вдалий вихід з лави запасних Удоденко, яка відмінно провела кінцівку другої чверті і стала одним з головних ініціаторів ривка, завдяки якому збірна України пішла на велику перерву лідируючи в рахунку.

Як і в поєдинку з француженками, ключовий ривок відбувся в третій чверті. На щастя, на цей раз відірватися вдалося українській команді (17:9).

Українки, пропустивши за другу половину лише 21 очко, здобули впевнену перемогу над Чорногорією з рахунком 72:59, вигравши таким чином першу контрольну гру перед Євробаскетом-2017.

Варто відзначити, що останній матч на турнірі в Бордо українські дівчата проведуть сьогодні проти Канади о 17:30.