bavariya-z-riznitseyu-v-chotiri-myachi-rozgromila-arsenal-u-lizi-chempioniv

"Баварія" з різницею в чотири м'ячі розгромила "Арсенал" у Лізі чемпіонів

• 12456 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. У першій зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мюнхенська “Баварія” зробила значний крок в чвертьфіналу турніру, перемігши на “Альянц Арені” лондонський “Арсенал” — 5:1, повідомляє УНН.

“Баварія” куди більше володіла м’ячем у першому таймі і частіше атакувала, але рахунок був рівним — 1:1. На шикарний гол Ар’єна Роббена “каноніри” відповіли забитим м’ячем Алексіса Санчеса. Чилієць не реалізував 11-метровий — його удар відбив Мануель Нойер, але був першим на підборі і все-таки домігся свого. У кінцівці в лондонців навіть були пару моментів, щоб вийти вперед.

Мюнхенці повели у рахунку на 53 хвилині — забив Левандовскі, і це його 11-й гол у восьми останніх матчах під егідою УЄФА. Роббен заграв Лама в прориві по правому флангу, той навісив, а нападник збірної Польщі блискуче пробив головою точно в дальній нижній кут.

І тут же ще один гол відбувся у ворота гостей. Цього разу Левандовскі виступив в ролі асистента — він п’ятою відкинув м’яч Тьяго Алькантара, і колишній півзахисник “Барселони” низом пробив Оспіну.

Надалі лондонці поплили і пропустили ще двічі. Спочатку дубль зробив Т.Алькантара, а під завісу баталії відзначився Томас Мюллер — 5:1.

Варто відзначити, що “каноніри” вилітали в 1/8 фіналу шість попередніх сезонів.

Нагадаємо також, “Баварія” виходила в чвертьфінал Ліги чемпіонів п’ять років поспіль.