biatlonist-prima-potrapiv-do-ochkovoyi-zoni-debyutnoyi-gonki-v-rupoldingu

Біатлоніст Прима потрапив до очкової зони дебютної гонки в Рупольдингу

• 13010 переглядiв

КИЇВ. 10 січня. УНН. Індивідуальною чоловічою гонкою стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону в німецькому містечку Рупольдинг, передає УНН.

Із п'яти українських спортсменів лише один зумів пробитися в очкову зону. Артем Прима маючи по-одному промаху на перших 2-х з 4-х вогневих рубежів прийшов до фінішу 26-м +3:53,5 хв. За крок до залікової зони опинився Дмитро Підручний (1+0+1+1) +4:43,5 хв – 41-й. Артем Тищенко фінішував 49-м, Володимир Сємаков 58-м, а Руслан Ткаленко 80-м із 107 спортсменів, які брали участь у перегонах.

Щодо переможця, то ним став багаторазовий тріумфатор Кубків світу француз Мартен Фуркад (0+0+0+1), який на 1:01 хв обігнав срібного призера чеха Онджея Моравеца (0). Від Моравця на 5,3 с відстав володар "бронзи" норвежець Йоханнес Бьо (0+0+0+1).

Відзначимо, що Фуркад завоював свою 5-ту перемогу в сезоні і встановив абсолютний рекорд по подіумах поспіль (14).

Додамо також, завтра на глядачів в Рупольдингу очікує жіноча індивідуальна гонка.