bk-budivelnik-rozgromiv-kremin-i-viyshov-u-pivfinal-superligi

БК "Будівельник" розгромив "Кремінь" і вийшов у півфінал Суперліги

• 9512 переглядiв

КИЇВ. 29 березня. УНН. У другому протистоянні чвертьфіналу Суперліги Парі-Матч баскетболісти столичного “Будівельника” вдруге обіграли “Кремінь”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “будівелів”.

З початку зустрічі господарі паркету “Меридіан” практично не дозволили гостям розраховувати на позитивний результат, вигравши 10-хвилинку — 39:15. Надалі кияни тільки нарощували перевагу, котра з фінальним свистком склала + 52 бали — 116:64.

Найрезультативніші гравці баталії:

• “Кремінь”: Хамзаєв — 20 очок, 1 підбирання, 2 передачі.
  • “Будівельник”: Отверченко — 24 очка, 3 підбирання, 2 передачі; Вінтоняк — 23 очка, 11 підбирань, 1 передача; Філдс — 20 очок, 3 підбирання, 4 передачі.

Додамо також, для “Кременя” на цьому сезон вже завершено, а “Будівельник продовжить боротьбу в півфіналі, де його суперником будуть “Черкаські Мавпи”. Поєдинки 1/2 фіналу відбудуться 10 і 12 квітня.