chinniy-chempion-ukrayini-bk-khimik-zaznav-drugoyi-pidryad-porazki

Чинний чемпіон України БК "Хімік" зазнав другої підряд поразки

• 10760 переглядiв

КИЇВ. 18 лютого. УНН. Матч Суперліги Парі-Матч між “Черкаськими Мавпами” та “Хіміком”, що відбувся у Черкасах, завершився в овертаймі з мінімальною перевагою господарів поля — 84:83. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт БК “Хімік”.

Програючи шість очок після трьох чвертей, “Хімік” до середини четвертої чверті зрівняв рахунок, і до кінця основного часу чотири рази результат на табло ставав рівним.

В овертаймі господарі, незважаючи на успішний стартовий ривок, не змогли закріпити лідерство, южненці за хвилину до завершення п’ятихвилинки знову вирівняли шанси. Доля овертайму вирішувалася точністю штрафних — Кольченко двічі пробив в кільце “Хіміка”, а Сміт, який переломив хід гри і став мотором команди в найважливіший момент, один з двох кидків промазав, і за решту сорок секунд жодна з команд не змогла добитися результату.

Персональна статистика:

“Черкаські Мавпи”: Кольченко 25 очок, Кальніченко 19, Девіс 14 + 5 підбирань

“Хімік”: Сміт 21 + 5 передач, Петров 14, Антіпов 11, Сидоров 11, Лав 10 + 6 підбирань.

Таким чином “Хімік” зазнав другої підряд поразки, адже раніше поступився “Будівельнику” — 19 звитяг і 4 поразки в турнірній таблиці, що рівняється другій сходинці. “Мавпи” мають 12 виграшів та 11 програшів — 5 місце.

Нагадаємо, що свій наступний матч “Мавпи” проведуть 3 березня на виїзді проти “Кременя”, а “Хімік” у цей же день гратиме на майданчику “Дніпра”.