cholovicha-zbirna-ukrayini-vpershe-za-rik-zdobula-medal-kubku-svitu-z-fekhtuvannya

Чоловіча збірна України вперше за рік здобула медаль Кубку світу з фехтування

• 12758 переглядiв

КИЇВ. 14 травня. УНН. Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Романа Свичкаря й Ігоря Рейзліна виграла бронзові медалі на етапі Кубка світу в Парижі. Про це інформує Національна федерація фехтування України, передає УНН.

В 1/16 фіналу українці не відчули проблем з представниками Китайського Тайбея (45:25), після розібралися з Німеччиною (42:31), а в бою за потрапляння до півфіналу виграли в Китаю (24:16).

На шляху до фіналу українських шпажистів зупинили угорці, які обіграли нашу команду з перевагою в два уколи — 23:21. Таким чином, Свичкар, Нікішин, Станкевич та Рейзлін могли претендувати тільки на “бронзу” турніру.

У поєдинку за третє місце збірна України зустрілася з Ізраїлем. Спочатку наші фехтувальники вели з перевагою 10:2, але до кінця протистояння вісім уколів гандикапу зменшилися до одного. У передостанньому бою Рейзліна проти Даніеля Ліса ізраїльтянин завдав вісім уколів проти чотирьох від українця і скоротив відставання в рахунку до мінімуму. У фінальному поєдинку Нікішин — Григорій Бескін лідер збірної України зумів не тільки втримати перевагу, але і виграти свій бій 4:3 і здобути для команди перемогу із загальним рахунком зустрічі 38:36.

Відзначимо, що для українських шпажистів це перша медаль в сезоні, яку вони завоювали в команді. Раніше найкращим результатом українців було п’яте місце на етапі Кубка світу в канадському Ванкувері. Цікаво, що саме там вони в останній раз потрапляли в призи в межах Кубка світу, ставши володарями “срібла” в лютому 2017 року.