deportivo-vorotarya-kovalya-zigrala-vnichiyu-u-matchi-autsayderiv-primeri

"Депортіво" воротаря Коваля зіграла внічию у матчі аутсайдерів Прімери

• 9737 переглядiв

КИЇВ. 28 січня. УНН. ФК "Депортіво" з Ла-Коруньї українського голкіпера Максима Коваля на стадіоні "Ріасор" провів домашній поєдинок 21-го туру іспанської Прімери проти "Леванте", передає кореспондент УНН.

На 19 хвилині Адріан успішно реалізував верховий навіс зі штрафного у виконанні екс-футбоілста “Карпат” Лукаса Переса, а під завісу тайму відзначився Андоне — 2:0.

З 34 хвилини баталії господарі через червону картку Борхеса залишилися у меншості, що і позначилося на остаточному рахунку.
У період з 80 по 84 хвилини іспанський нападник Іві оформив дубль. Спочатку гравець лінії атаки наважився на удар з гострого кута в штрафному майданчику “Депортіва”, а згодом забив у дальній нижній кут ударом з-за меж штрафної — 2:2.

Зазначимо, що Коваль після переходу по оренді з київського “Динамо” вперше потрапив до заявки команди, однак просидів усю зустріч на лаві запасних.

Зауважимо, що команди є конкурентами за збереження путівки в елітному чемпіонаті Іспанії — “Леванте” з 19 балами посідають 16-й рядок, а “Депортіво” знаходиться у зоні вильоту — з 17 балами 18-те місце.