devyat-ochok-lenya-ne-vryatuvali-finiks-vid-porazki-u-gri-z-miluoki

Дев'ять очок Леня не врятували "Фінікс" від поразки у грі з "Мілуокі"

• 9196 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. В регулярному чемпіонаті НБА клуб українського центрового Олексія Леня “Фінікс Санс” в гостях змагався проти “Мілуокі Бакс”, передає кореспондент УНН.

Наш співвітчизник з першої спроби реалізував свій шанс у нападі — “бігмен” обіграв супротивника (Тона Мейкера) і в проході по лицьовій заніс м’яч до кошика (20:20). Українець також успішно провів кінцівку третьої чверті: оформив слем-данк після передачі Джареда Дадлі, а також забрав підбирання на чужому кошику і забив з порушенням правил від Мейкера, що дозволило “Санс” піти на заключну перерву ведучи у результаті — 79:76. Проте “Фінікс” не втримав перевагу та поступився 105:109.

У підсумку Лень провів на паркеті 17:51 хвилини за які набрав 9 очок (3/4 двоочкові, 3/3 штрафні), 5 підбирань і 1 передачу при 2 втратах і 2 фолах.

Примітно, що участі у поєдинку не приймав лідер “Бакс” грек Янніс Атетонкумпо.

Зауважимо, що на посту головного тренера “Бакс” дебютував Джо Пранті, який змінив Джейсонна Кідда (був звільнений).
Додамо також, “Санс” мають тільки 17 звитяг при 30 поразках і посідають 13 місце у Західній конференції, а “Бакс” з 24 виграшами в 46 баталіях займає 7-й рядок на Сході.

Як повідомляв УНН, баскетболіст збірної України став найефективнішим гравцем матчу чемпіонату Іспанії.