dinamo-peremoglo-fk-tyantszin-teda-u-sparingu-v-ispaniyi

"Динамо" перемогло ФК "Тяньцзинь Теда" у спарингу в Іспанії

• 8714 переглядiв

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Київське “Динамо” провело четвертий контрольний матч на заключному етапі підготовки до поновлення сезону. Суперником “біло-синіх” став представник китайської Суперліги ФК “Тяньцзинь Теда”, інформує УНН.

Цифри на табло на 32 хвилині змінив нападник Хльобас. Вербіч увірвався до штрафної і на замаху прибрав захисника китайців, пробив — воротар відбив м’яч в бік, де першим виявився Хльобас. Через п’ять хвилин удар Обі Мікеля після рикошету завершився потраплянням м’яча до поперечини. Проте в наступній атаці розіграш кутового призвів до пропущеного голу “біло-синіх” від Бастіанса — 1:1.

По перерві практично одразу Хльобас перевірив дальнім ударом каркас воріт китайського колективу, а через кілька хвилин Смирний забрав м’яч у суперників біля чужого майданчику і віддав результативний пас на Бесєдіна — 2:1. Крапку у протистоянні поставив на 53 хвилині Бурда завдяки вбіганню в карну зону китайців Вербіча та його асисту — 3:1.

Примітно, що з 62 хвилини на полі з’явився Дьємерсі Мбокані. Для конголезця це перший вихід на поле в контрольних поєдинках команди в Іспанії.

Додамо також, 10-го лютого “Динамо” позмагається із угорським “Відеотоном”.