dinamo-u-sparingu-peremoglo-kitayskiy-klub-maskerano-ta-lavessi

"Динамо" у спарингу перемогло китайський клуб Маскерано та Лавессі

• 12688 переглядiв

КИЇВ. 7 лютого. УНН. Третім суперником "Динамо" на навчально-тренувальному зборі в іспанській Марбельї став китайський клуб "Хебей Чайна Форчун" під орудою відомого наставника Мануеля Пеллегріні, передає кореспондент УНН.

На 15 хвилині Євген Хачеріді помилився при передачі. М’яч перехопив один із зіркових футболістів китайців екс-вінгер “Арсеналу” та “Роми” Жервінью. Удар африканця закінчився сейвом Артура Рудька. Однак, згодом екс-футболіст “Лаціо” та “Ювентуса” Ернанес пробив з кута штрафного з-під опіки кількох гравців киян, м’яч від штанги залетів у сітку — 0:1.

На початку другої половини пресинг воротаря китайців біля власної карної зони ледь не завершився голом — м’яч пролетів близько порожніх воріт “Хебея”. Натомість на 57 хвилині “біло-сині” домоглися свого. Гол-шедевр вдався Віктору Циганкову зі штрафного — прямісінько у ближній верхній кут (1:1).

Подачі зі штрафного від Піваріча призвела до небезпечного удару головою Мораеса — кіпер перевів м’яч на кутовий. Переможний гол відбувся на 84-й хвилині, коли простріл Циганкова увінчався грою рукою гравця “Хебея”. Пенальті реалізував Мораес — 2:1.

Варто відзначити, що у складі “Хебею” також взяв участь екс-футболіст каталонської “Барселони” Хав’єр Маскерано. Натомість колишній гравець “ПСЖ” і “Наполі” Есек’єль Лавессі не приймав участь у зустрічі.

Зауважимо, що “Хебей” зайняв четверте місце в минулому чемпіонаті Китаю.