dinamo-u-sparingu-v-ispaniyi-zigralo-vnichiyu-z-estersundom

"Динамо" у спарингу в Іспанії зіграло внічию з "Естерсундом"

• 10152 переглядiв

КИЇВ. 3 лютого. УНН. У першому контрольному матчі на завершальному етапі підготовки до поновлення сезону київське “Динамо” зіграло в результативну нічию зі шведським “Естерсундом”, передає кореспондент УНН.

Вже на 14 хвилині “біло-сині” повели у рахунку. Навіс поляка Кендзьори з правого флангу завершився ударом ногою у сітку воріт ніким не прикритим Морозюком. На 31 хвилині Рудько збив у підкаті футболіста протилежної команди, за що арбітр призначив пенальті. Ноурі реалізував 11-метровий. Під завсу тайму розіграш штрафного від шведів обернувся в дальні удар у нижній кут воріт у виконанні Самана — 1:2.

На 49 хвилині Денис Гармаш запресингував воротаря у його зоні після чого заробив на собі порушення правил. Пенальті реалізував Жуніор Мораес. Надалі команди не створювали належних небезпечних моментів, як наслідок — 2:2.

Склад “Динамо”: Рудько, Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піварич, Шапаренко, Ротань (Мораес, 46), Морозюк, Циганков (Гонсалес, 62), Гармаш, Бєсєдін.

Додамо, що вже завтра на киян очікує протистояння з “Академією Пушкаша”.