dnipro-virvav-peremogu-u-bk-zaporizhzhya-ta-viyshov-na-druge-mistse-superligi

"Дніпро" вирвав перемогу у БК "Запоріжжя" та вийшов на друге місце Суперліги

• 8632 переглядiв

КИЇВ. 18 грудня. УНН. У поєдинку Суперліги Парі-Матч баскетболісти “Запоріжжя-ZOG” приймали на власному майданчику гостей із БК “Дніпро”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України.

Доля зустрічі вирішувалася в заключні хвилини. На екваторі четвертої чверті здалося, що “Дніпру” вдалося зробити ключовий в цьому матчі ривок, однак на дальнє влучання Мішули, перехоплення і данк Ревзіна, а також кидок зверху від Загреби — запорожці відповіли трьома поспіль дальніми влучаннями Рибалка і Буренка.

Але останнє слово в цьому матчі залишилося за гостями, які за 2 останні хвилини гри відвантажили п’ять триочкових — три на рахунку Ревзіна та два — Закурдаєва. Холоднокровність снайперів “Дніпра” вирішала долю поєдинку, який завершився на користь команда Дениса Журавльова — 89:79.

Статистика гравців:

“Запоріжжя-ZOG”: Рибалко 19, Конате 18 + 13 підбирань, Одвєєнко 15, Буренко 13 + 4 передачі

“Дніпро”: Ревзін 21 + 5 підбирань + 4 передачі, Загреба 15 + 10 підбирань, Закурдаєв 15, Тимофеєнко 14 + 9 підбирань + 5 передач, Мішула 12 + 6 передач.

Таким чином, “Дніпро” з 13 звитягами та 5 поразками наразі піднялися на другий рядок чемпіонату, “Запоріжжя” йдуть 6-ми.

Нагадаємо, що “Запоріжжя” свій наступний матч у Суперлізі Парі-Матч проведе 23 грудня вдома проти “Черкаських Мавп”, а “Дніпро” у цей же день вдома прийматиме “Будівельник”.