donbas-virvav-peremogu-u-khk-kremenchuk

"Донбас" вирвав перемогу у ХК "Кременчук"

• 9955 переглядiв

КИЇВ. 15 лютого. УНН. У центральному матчі 36-го туру Української хокейної ліги “Донбас” на виїзді обіграв “Кременчук” з результатом 4:5, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу змагань.

Вже в самому дебюті центрального протистояння туру “Кременчук” зумів відкрити рахунок. На другій хвилині, з передачі Георгія Кічи, шайбу закинув Віталій Кірющенков. Завдяки цьому голу перший період залишився за господарями.

Другий період вийшов дуже результативним, а команди на двох закинули сім шайб. За кременчужан відзначилися Артем Гніденко, Владислав Гаврик і вдруге В.Кірющенков. У “Донбасу” феноменальний поєдинок провів захисник Олександр Сирей, який оформив хет-трик, а також раз відзначився Микита Буценко, отримавши ще й травму в епізоді зі взяттям воріт Едуарда Захарченко, але в підсумку повернувся на майданчик. А ось хто не зумів продовжити гру через травму, так це воротар Євген Царегородцев, якого замінив Богдан Дьяченко.

Долю матчу вирішив один-єдиний точний кидок в заключному періоді. Його автором став Олег Шафаренко, який реалізував чисельну більшість своєї команди. В іншому ж, команди грали закрито і намагалися не допускати помилок.

“Всі бачили, яким насиченим вийшов другий період. Багато вилучень, забитих голів. Хлопці старалися, билися. Сьогодні у нас випала четверта ланка. Всі молодці, але допустили багато помилок”, — наголосив наставник кременчужан Дмитро Підгурський.

Нагадаємо, що перемога донеччан, перший тріумф виконуючого обов’язки головного тренера “Донбасу” Сергія Вітера, дозволили командам зрівнятися в таблиці за очками — по 87. Незважаючи на це, “Кременчук” зберіг лідерство в регулярному чемпіонаті за чотири тури до його закінчення.