dubl-k-ronaldu-priviv-real-do-peremogi-v-lizi-chempioniv

Дубль К.Роналду привів "Реал" до перемоги в Лізі чемпіонів

• 12670 переглядiв

КИЇВ. 3 червня. УНН. У фінальному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА італійський “Ювентус” протистояв мадридському “Реалові”. Зустріч відбулася у Кардіффі на стадіоні “Мілленіум”, повідомляє УНН.

Витримавши стартовий натиск суперника, “Реал” взявся за справу і зусиллями Роналду відкрив рахунок. Португалець вдало пробив від ноги Бонуччі з центру штрафного майданчика і став першим футболістом, який забив у трьох фіналах Ліги чемпіонів. Але радість мадридців була недовгою. “Ювентус” швидко відігрався завдяки шедевру Манджукіча, який переграв Наваса ударом через себе.

На 64 хвилині повернути перевагу в один гол “Реалові” вдалося зусиллями Каземіро. Бразилець скористався вдалим відскоком і відразу пробив по воротах. М’яч потрапив у ногу Хедірі, змінив напрямок польоту і виявився в лівому куті воріт Буффона. Награв на цей гол “Реал” своїм божевільним тиском в перші 15 хвилин другого тайму.

Згодом швидкісна атака “Реала” завершилася третім взяттям воріт італійців. Модріч наздогнав м’яч у бровки і прострілив на ближню штангу. Не встиг зіграти на випередження Бонуччі, зате в потрібному місці виявився Кріштіану Роналду, який розстріляв ворота беззахисного Буффона. Остаточний рахунок встановив у додатковий до гри час Асенсіо — 4:1.

Примітно, що “Реал” першим в історії забив 500 голів в Лізі чемпіонів.

Варто відзначити, що “Ювентус” вже в п’ятий раз підряд поступився у фіналі Ліги чемпіонів.

Додамо також, для"Реала" цей титул переможця в Лізі чемпіонів став 12-м.