dubl-yarmolenka-dopomig-vest-khemu-zdobuti-pershu-peremogu-v-apl

Дубль Ярмоленка допоміг "Вест Хему" здобути першу перемогу в АПЛ

• 10198 переглядiв

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Зустріч п’ятого туру Англійської Прем’єр-ліги відзначилася дебютними голами лідера української збірної Андрія Ярмоленка, передає кореспондент УНН.

Наш вінгер вперше в АПЛ отримав місце в стартовому складі на гостьовий поєдинок із “Евертоном”. На 11 хвилині Ярмоленко довів Мануелю Пеллегріні не випадковість виходу зі стартового свистка — українець одержав передачу від Марко Арнаутовіча та точним ударом переграв стража воріт при виході віч-на-віч.

На 31 хвилині півзахисник Марк Нобл самовіддано у підкаті відібрав м’яч на чужій половині, який дістався Ярмоленку. Вінгер “молотобійців” увійшов у штрафну, обіграв двох захисників і з лівої пробив під дальню стійку — 2:0.

До кінця зустрічі команди обмінялися голами. За ірисок забив Сігурдссон, а “Вест Хем” Арнаутовіч — 3:1.

Примітно, що для Ярмоленко оформив перші голи в офіційних матчах за “Вест Хем”.

Зауважимо, що завдяки перемозі “Вест Хем” набрав три очки і піднявся з зони вильоту — 16 сходинка. “Евертон” з 6 пунктами на 10-му рядку.