Два нереалізованих пенальті: “Динамо” обіграло “Зорю” у центральній грі УПЛ

• 15334 переглядiв

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Луганська “Зоря” у Запоріжжі приймало київське “Динамо” у центральному поєдинку третього туру Української Прем’єр-ліги, повідомляє кореспондент УНН.

Деталі

На 17 хвилині баталії рахунок був змінено. Навіс Шапаренка із кутового ударом головою реалізував центрбек “біло-синіх” Олександр Сирота. Все найцікавіше у матчі відбулося у заключній 20-хвилинці: на 71 хвилині на удар Де Пени з пенальті зреагував кіпер “Зорі”, а через 5-ть хвилин Фаворов з пенальті у протилежну рамку поцілив м’яч у стійку.

Наприкінці матчу команди обмінялися голами: за “Динамо” забив Буяльський, а у протилежну рамку воріт забивав Фрімпонг (1:2).

Доповнення

“Динамо” з матчем у запасі набрав максимально можливі шість очок для себе. “Зоря” має тільки три бали в трьох баталіях.