dvi-ukrayinki-finishuvali-v-top-5-individualnoyi-gonki-chye-z-biatlonu

Дві українки фінішували в топ-5 індивідуальної гонки ЧЄ з біатлону

• 16578 переглядiв

КИЇВ. 25 січня. УНН. В італійському містечку Ріднау відбулися другі перегони в рамках стартового змагального дня чемпіонату Європи з біатлону, повідомляє УНН з посиланням на Міжнародний союз біатлону.

Всього 0,5 секунди відділили нашу Юлію Журавок від бронзової нагороди. Саме настільки Журавок поступилася росіянці Вікторії Сливко. У обох спортсменок чиста стрільба. П'ятою фінішувала Ірина Варвинець.

Українка припустилася одного промаху на заключному етапі та програла 1:07,6 хв переможниці француженці Хлое Шевальє. Срібна медаль в активі італійки Алексії Рунггальдьє (0).

Інші представниці "синьо-жовтих" посіли наступні позиції:

19 – Надія Бєлкіна (0+2+0+0) +4:03,6 хв
29 – Ольга Абрамова (1+2+1+1) +5:24
46 – Яна Бондарь (2+3+1+0) +6:30,8
64 – Марія Панфілова (1+3+1+1) +8:10,7.

Зауважимо, що 26-го січня чемпіонат Європи відновиться - чоловіки і жінки позмагаються в спринті.