dvoye-ukrayinskikh-basketbolistiv-proveli-rezultativni-matchi-na-inozemnikh-chempionatakh

Двоє українських баскетболістів провели результативні матчі на іноземних чемпіонатах

• 6792 переглядiв

КИЇВ. 27 грудня. УНН. Баскетболісти збірної України Сергій Гладир і Максим Пустозвонов проявили бомбардирські навички у поєдинках чемпіонатів Франції та Румунії, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Український свінгмен С.Гладир допоміг “Монако” здобути чергову перемогу. Українець відіграв 36 хвилин у матчі проти “По-Ортеза” (77:64), відзначившись 13 очками (0/1 двоочкових, 2/8 триочкових, 7/7 штрафних), 2 підбираннями та 2 перехопленнями при 4 втратах і 3 фолах.

Результативний матч за “Клуж” здійснив й форвард М.Пустозвонов, проте його гри виявилося недостатньо для домашньої перемоги над “Мурешем” (89:104). У програному матчі наш співвітчизник відіграв 26 хвилин, набрав 18 очок (7/10 двоочкових, 0/3 триочкових, 4/5 штрафних), зробив 1 підбирання в атаці, 2 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах.

Нагадаємо, що “Монако” продовжив лідирувати в чемпіонаті Франції, маючи в активі 12 перемог після 14 матчів “регулярки”.

Натомість команда М.Пустозвонова зазнала другої поразки в регулярному чемпіонаті Румунії і після 12 матчів посідає друге місце в турнірній таблиці.