eks-futbolist-metalista-kh-sose-prinis-milanu-nichiyu-u-matchi-z-latsio

Екс-футболіст "Металіста" Х.Сосе приніс "Мілану" нічию у матчі з "Лаціо"

• 9235 переглядiв

КИЇВ. 14 листопада. УНН. У заключному, центральному поєдинку 24 туру італійської Серії А римське “Лаціо” на стадіоні “Олімпіко” приймало “Мілан”, повідомляє кореспондент УНН.

В першому таймі господарі “Олімпіко” захопили ініціативу, контролювали хід подій, створювали гостроту біля воріт “россонері”. З чималою кількістю гольових ударів справлявся голкіпер гостей Доннарумма. Проте під завісу першої половини воротар гостей допустив помилку і збив у стрибку бомбардира “орлів” Чіро Іммобіле у власному карному майданчику. Пенальті реалізував капітан “Лаціо” Лукас Білья.

У другій половині баталії господарі зменшили оберти, але довгий час не дозволяли створювати моменти біля свого стража воріт Стракоши. В той же час від небезпечних контратак у виконанні римлян виручав сейвами Доннарумма. Рятівником “Мілану” виявився екс-півзахисник харківського “Металіста” Хосе Ернесто Соса, котрий з’явився на полі на 53 хвилині. Саме аргентинець обікрав гравця “Лаціо” на чужій половині поля і віддав гольову передачу на 85 хвилині протистояння Сусо — 1:1.

Таким чином “Лаціо” і “Мілан” залишились сусідами по турнірній таблиці Серії А. Римляни з 44 очками на 6-й позиції, а “Мілан” 7-й з 3-ма очками відставання від “біло-блакитних”.

Примітно, що “Лаціо” не може перемогти “Мілан” починаючи з 2009 року.

Нагадаємо, що 31-річний Хосе Ернесто Соса провів за харківський “Металіст” 64 поєдинки і забив 17 голів (2011-2014) після чого виступав за мадридський “Атлетіко” і турецький “Бешикташ”.