fk-dinamo-zigrav-unichiyu-u-drugomu-zimovomu-kontrolnomu-poyedinku

ФК "Динамо" зіграв унічию у другому зимовому контрольному поєдинку

• 11398 переглядiв

КИЇВ. 21 січня. УНН. Київське “Динамо” провело свій другий товариський матч на тренувальному зборі в іспанській Марбельї проти норвезького клубу “Хоугесунд”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “біло-синіх”.

На перших хвилинах матчу перевагою володіли кияни. Першого удару по воротах “Хоугесунда” завдав новий гравець “Динамо” Беньямін Вербич. Столичний клуб мав декілька шансів забити, але рахунок у матчі відкрила норвезька команда. Вже на 12-й хвилині у воротах команди Хацкевича відзначився Торб’єрн Каллеваг. Після цього кияни мали кілька моментів, зокрема Денис Гармаш головою пробив у бік воріт, але невлучно. А на 25-й хвилині Дерліс Гонсалес зрівняв рахунок у матчі. Останні п’ятнадцять хвилин першого тайму були небезпечними для “біло-синіх”, але вони впоралися зі спробами суперника відзначитися у їхніх воротах вдруге та зберегли рахунок нічийним.

Перші десять хвилин другого тайму були сповнені фолів. Спроби норвежців результативно виконати кутові на 55-й хвилині не стали успішними. На 66-й хвилині Шепелєв пробив по воротах із далекої відстані, але голкіпер команди суперника парирував цей удар. Із прострілом Калитвинцева через дві хвилини воротар “Хоугесунда” також впорався. Останні двадцять хвилин матчу норвежці намагалися довести рахунок до переможного, проте або удари були неточними, або “динамівці” рятували свої ворота від пропущеного м’яча — 1:1.

Склад “Динамо” 1-й тайм: Георгій Бущан, Микола Морозюк, Тамаш Кадар, Микита Бурда (Денис Попов, 26), Віталій Миколенко, Денис Гармаш, Віталій Буяльський, Дерліс Гонсалес, Беньямін Вербич, Руслан Ротань, Артем Бєсєдін.

2-й тайм: Артур Рудько, Томаш Кендзьора, Євген Хачеріді (Александар Пантич, 67), Артем Шабанов, Йосип Піварич, Володимир Шепелєв, Євген Смирний, Олег Гусєв, Владислав Калитвинцев, Дмитро Хльобас (Владислав Алексєєв, 67).

Зазначено, що наступний матч підопічні Хацкевича проведе 23 січня проти австрійського футбольного клубу “Штурм”.

Як повідомлялося раніше “біло-сині” зазнали поразки у першій грі цьогоріч в Марбельї.