fk-lviv-prodovzhiv-bezvigrashnu-seriyu-chornomortsya

ФК "Львів" продовжив безвиграшну серію "Чорноморця"

• 8344 переглядiв

КИЇВ. 17 вересня. УНН. В Одесі за присутності 6421 глядача місцевий “Чорноморець” приймав у грі 8-го туру УПЛ “Львів”, передає кореспондент УНН.

В непоганій ситуації виявився півзахисник львів’ян, коли на дальній стійці замикав простріл партнера. Голкіпер Літовченко здійснив сейв. Єдине взяття воріт сталося під кінець першого тайму. На удар Тейлора Літовченко зреагував ногами, але на добиванні у стрибку головою м’яч у сітку увігнав Дуарте — 1:0.

Найкращу можливість відігратися одесити втратили на 88 хвилині, коли потужно виконав штрафний Чорній. Бандура відбив м’яч перед собою, а Бабенко при добиванні надіслав ігровий снаряд прямо у руки кіперу.

Примітно, що обидва колективи мали невтішні серії до цього моменту, проте “Львів” перервав череду із 6 матчів без перемог, а “моряки” її продовжили до 4-х. Однак у обох колективів ідентична кількість балів — по 9.