fk-oleksandriya-peremig-u-sparingu-predstavnika-ligi-chempioniv

ФК "Олександрія" переміг у спарингу представника Ліги чемпіонів

• 9074 переглядiв

КИЇВ. 10 лютого. УНН. На стадіоні готелю “Сусесі” в Туреччині відбулася контрольна гра між “Олександрією” та словенським ФК “Марібор”, передає УНН з посиланням на сайт “Олександрії”.

Перша п’ятихвилинка пройшла під диктовку “фіалкових”. Уже на другій хвилині Ян Млакар наніс небезпечний удар в лівий нижній кут воріт, який Юрій Паньків зумів перевести на кутовий. Невдовзі гра вирівнялася, мало того — “олександрійці” почали більше атакувати. Зокрема, на 7 хвилині мав напівмомент Віталій Пономар. Однак, усі голи відбулися у другій половині.

На 70 хвилині “мариборські” захисники сфолили на Артемові Сітало, який напористо діяв у воротарському майданчику словенців. Арбітр вказав на одинадцятиметрову штрафну позначку, і Василь Грицук бездоганно виконав пенальті.

На 82 хвилині наші земляки могли збільшити рахунок матчу. По правому флангу пройшов, обігравши захисника, Євген Протасов і зробив прострільну передачу на Сітала, який майже впритул розстрілював ворота “Марібора”, та якимось дивом голкіперу вдалося виграти цю дуель, демонструючи чудову реакцію.

До основного часу матчу арбітр додав кілька хвилин, і вони стали в пригоді “олександрійській” футбольній дружині. Дмитро Шастал віддав передачу Андрію Гітченку, який з близької відстані вколотив м’яч у ворота “Марібора” — 2:0.

Варто відзначити, що наступні два спаринги “Олександрія” проведе 10 лютого і 11 лютого, відповідно проти “Торпедо” (Кутаїсі, Грузія) і “Ордабаси” (Шимкент, Казахстан).