fk-vorskla-vdruge-v-istoriyi-viborov-bronzu-chempionatu-ukrayini

ФК "Ворскла" вдруге в історії виборов "бронзу" чемпіонату України

• 8192 переглядiв

КИЇВ. 20 травня. УНН. У заключному протистоянні останнього 32-го туру чемпіонату України з футболу (УПЛ) у боротьбі за третє місце зійшлася полтавська "Ворскла" і луганська "Зоря", передає кореспондент УНН.

У перші 45 хвилин кілька напівмоментів біля воріт "Зорі" створив Павло Ребенок. Більше гольових нагод не було у жодного з колективів. Змінити цифри на табло на 66-й хвилині вдалося Кулачу, якого забули одного в штрафному команди гостей, і той головою переправив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Луганчани відповіли ударом з ближньої дистанції в нижній кут воріт Луніна, проте голкіпер національної збірної відбив м'яч. На 3-й додатковій хвилині господарі підловили "Зорю" на контратаці. Автором голу став Васін – 2:0.

Варто зазначити, що з 49 очками "Ворскла" вдруге в своїй історії здобула бронзові медалі елітного чемпіонату України. "Зоря" із 43 очками стала 4-ю.

Додамо, що "Ворскла" потрапила напряму в груповий етап Ліги Європи, "Зоря" боротиметься у кваліфікації ЛЄ.