futbol-blyskucha-hra-ukrainskoho-vorotaria-lunina-vyvela-real-do-pivfinalu-lihy-chempioniv

Футбол: блискуча гра українського воротаря Луніна вивела "Реал" до півфіналу Ліги чемпіонів

• 23525 переглядiв

Блискуча гра українського воротаря Андрія Луніна, який відбив два пенальті, допомогла мадридському "Реалу" перемогти "Манчестер Сіті" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів і вийти до півфіналу проти мюнхенської "Баварії".

Блискуча гра воротаря збірної України Андрія Луніна допомогла "Реалу" вийти в півфінал Ліги чемпіонів, повідомили в УАФ, пише УНН.

У чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги чемпіонів-2023/2024 іспанський "Реал" Андрія Луніна на виїзді зустрічався з англійським "Манчестер Сіті".

Український футболіст відіграв повну зустріч і став справжнім героєм мадридської команди. Основний та додатковий час гри закінчився нічиєю - 1:1, а в серії післяматчевих пенальті Лунін відбив одразу два удари, принісши гостям перемогу - 4:3.

Перший поєдинок суперників, на "Сантьяго Бернабеу", закінчився з рахунком 3:3.

У півфіналі команда українця поміряється силами з німецькою "Баварією". Матч у Мюнхені відбудеться 30 квітня, а в Мадриді - 7 травня.