futbolisti-frantsiyi-u-menshosti-zavdali-porazki-angliyi

Футболісти Франції у меншості завдали поразки Англії

• 10808 переглядiв

КИЇВ. 14 червня. УНН. До і після чергових матчів Європейської кваліфікації ЧС-2018 збірні Старого Світу провели ряд спарингів. В одному із центральних футболісти Франції на "Стад де Франс" здолали Англію, передає УНН з посиланням на ESPN.

Зустріч пройшла за значної кількості ефектних та результативних моментів, як підсумок 5-ть забитих голів на обидві команди.
Цифри на табло на 9-й хвилині змінив нападник "Тотенхема" Харрі Кейн, але до перерви забиті м'ячі Умтіті і Сідібе вивели вперед триколірних – 2:1. Початок другої половини пройшов негативно для господарів – на 47 хвилині був вилучений Рафаель Варан за підніжку, а на наступній хвилині покарання з пенальті реалізував Х.Кейн, котрий оформив дубль.

Проте у меншості французам все одно вдалося вирвати перемогу завдяки голу Дембеле на 78-й хвилині – 3:2.