gandbolisti-zbirnoyi-ukrayini-zaznali-porazki-na-pochatku-vidboru-do-yevro-2018

Гандболісти збірної України зазнали поразки на початку відбору до Євро-2018

• 7929 переглядiв

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Збірна України програла в першому турі відбірного турніру до Євро-2018. "Жовто-блакитна" команда в Скоп’є поступилася збірній Македонії 21:27, передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації гандболу України.

Збірна України вела в рахунку з 7-ї по 12-ту хвилини (3:2, 4:2), а також на 13-й хвилині (5:4). Вже з середини першого тайму і до кінця матчу господарі були попереду. Україна лише кілька разів скорочувала відставання до 2-3 голів.

Варто відзначити, що Артем Козакевич забив всі 4 семиметрові призначені у ворота господарів.

Статистика забитих голів представників України: Деревянкін, Бражник, Чуприна; Козакевич 4, Жуков 4, Садовий 3, Денисов 3, Тільте 2, Южбабенко 2, Чичикало 2, Буйненко 1, Дорощук, Акименко, Северін, Бегаль, Копишинський.

Нагадаємо, що у другому турі 5 листопада українці в Сумах прийматимуть Ісландію, яка стартувала з важкої домашньої перемоги над Чехією 25:24.