gk-motor-prodovzhiv-vigrashnu-seriyu-u-gandbolniy-lizi-chempioniv

ГК "Мотор" продовжив виграшну серію у гандбольній Лізі чемпіонів

• 7760 переглядiв

КИЇВ. 21 листопада. УНН. Запорізький "Мотор"у 7-му турі Ліги чемпіонів на виїзді зустрівся із лідером групи D французьким "Нантом", який до цього не програв жодного поєдинку. Про це інформує УНН з посиланням на ФГУ.

Наприкінці першого тайму господарям вдалось відірватись 19:16, втім після перерви команда Миколи Степанця дістала суперників. Довгий час гра йшла м'яч в м'яч, а наприкінці зустрічі український клуб вирвав вольову перемогу 34:32.

Примітно, що "Мотор" виграв вже втретє поспіль. У минулих турах ЛЧ запоріжці двічі обіграли португальську "Брагу",
Нагадаємо, що два наступні матчі команда Миколи Степанця проведе в Харкові 26-го листопада проти румунського "Динамо", а 4 грудня проти турецького "Бешикташу".

Додамо також, у жіночому Кубку Челленджа в першій грі третього раунду кваліфікації ужгородські "Карпати" вдома розгромили швейцарський "Ротвайс" 34:25.

Нагадаємо, жіноча збірна України із гандболу розпочала підготовку до відбору на ЧС-2017.