gol-verbicha-prinis-dinamo-peremogu-nad-zoreyu

Гол Вербича приніс "Динамо" перемогу над "Зорею"

• 8618 переглядiв

КИЇВ. 14 травня. УНН. Київське “Динамо” святкувало виграш (1:0) у гостьовій зустрічі 31-го туру чемпіонату України з футболу проти “Зорі”. Гра відбулася у Запоріжжі на “Славутич-арені”, передає кореспондент УНН.

У першому таймі Андрій Лунін двічі виручав господарів після ударів головою і ногою з ближньої дистанції. “Зоря” відповіла дальніми спробами Артема Громова і Сіласа. Попри підступний відскік від газону у моменті із Сіласом, Денис Бойко зіграв надійно.

Швидкий вихід із оборони в атаку призвів до єдиного забитого м’яча у протистоянні на 67 хвилині. Артем Бесєдін стягнув на себе оборонців, увірвався до штрафної по флангу, і віддав в потрібний момент на вільного Вербича. Словенець в один дотик переправив ігровий снаряд у сітку. По-справжньому загрозлива ситуація аби відігратися, “Зоря” створила завдяки удару Фаупали зі штрафного — Бойко у стрибку дотягнувся до м’яча.

Варто відзначити, що попри звитягу “Динамо” втратило шанси на чемпіонство, адже відстало від “Шахтаря” на 5 очок.

Додамо, що в заключній грі сезону зійдуться колективи Хацкевича і Фонсеки.