gol-ye-konoplyanki-dopomig-shalke-probitisya-do-chvertfinalu-kubka-nimechchini

Гол Є.Коноплянки допоміг "Шальке" пробитися до чвертьфіналу Кубка Німеччини

• 10484 переглядiв

КИЇВ. 8 лютого. УНН. Півзахисник збірної України та гельзенкірхенського "Шальке" відзначився першим голом за німецьку команду в 2017 році, передає УНН з посиланням на сайт "Шальке".

На 63-й хвилині зустрічі 1/8 фіналу Кубка Німеччини проти "Зандхаузена", головний тренер "Шальке" Маркус Вайнцирль вирішив надати свіжості атаки і випустив Є.Коноплянку замість Даніеля Каліджурі. Вже на 71 хвилині гравець збірної України встановив остаточний рахунок протистояння 4:1. Є.Коноплянка виявився в потрібний час і в потрібному місці, і чітко зіграв на добиванні після удару свого партнера у стійку воріт.

Варто відзначити, що для українського легіонера це перший гол у новому році та загалом шостий за весь час виступів у складі "Шальке".

Нагадаємо, що до 1/4 фіналу турніру також пробилася "Армінія", "Борусія" М, "Баварія", "Гамбург" і ФК "Лотте".