inter-virvav-u-latsio-putivku-v-ligu-chempioniv

"Інтер" вирвав у "Лаціо" путівку в Лігу чемпіонів

• 9070 переглядiв

КИЇВ. 21 травня. УНН. У заключній зустрічі італійської Серії А в 38 турі римське “Лаціо” на власному полі приймало “Інтер” у матчі за путівку в майбутню Ліги чемпіонів, передає УНН.

Курйозний гол допоміг римлянам вийти вперед у першій 10-хвилинці. Навіс у штрафну завершився прийомом грудьми Мілінковіча-Савіча та його скидкою на Марушича. Удар півзахисника не вдався, але м’яч від обличчя гравця “неррадззурі” Перішича влетів у нижній кут воріт гостей — 1:0.

“Інтер” відповів ударом Ікарді з гольової позиції — повз ворота. Мілінковіч-Савіч міг подвоїти перевагу “бьянкочелесті”, але його спроба з штрафного закінчилася потраплянням м’яча у стійку.

Під завершення 30 хвилин кутовий приніс плоди “Інтеру”. Д’Амброзіо в падінні заштовхнув м’яч у сітку воріт Стракоши. На перерву команди пішли за переваги в один м’яч столичного колективу. Контрвипад точним ударом в нижній дальній кут закінчив Феліпе Андерсон — 2:1.

Розв’язка у грі сталася після того, як наставник римлян Сімоне Індзагі змінив нападника Іммобіле на захисника Лукаку (75 хв). Не пройшло 5-ти хвилин, як господарі порушили правила у власній карній зоні і пропустили з пенальті від Ікарді. А переможний гол забив Вечіно на 81 хвилині. Причому між двома взяттями воріт “Лаціо” встиг залишитись у меншості через червону карту Луліча.

Таким чином, 2:3 і “Інтер” наздогнав у таблиці “Лаціо” — по 72 очки.

Зауважимо, що завдяки кращій статистиці в очних протистояннях сезону, четверте місце разом із путівкою в груповий раунд Ліги чемпіонів завоював міланський клуб. “Лаціо” виступатиме у Лізі Європи.