karpati-i-dnipro-zavershili-poyedinok-rezultativnoyu-nichiyeyu

"Карпати" і "Дніпро" завершили поєдинок результативною нічиєю

• 11766 переглядiв

КИЇВ. 9 квітня. УНН. На "Арені Львів" за присутності 4963 глядачів місцеві "Карпати" зіграли в бойову нічию з "Дніпром" у рамках 24 туру УПЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайти колективів.

В середині тайму простріл у виконанні гравця домашнього колективу завершився автоголом Сватка. У проміжку з 50 по 64 хвилини 19-річний нападник "Дніпра" Артем Довбик дозволив вийти вперед дніпрянам. Проте останнє слово у зустрічі залишилось за "левами", котрі скористалися неузгодженими діями Сватка і голкіпера гостей. Як наслідок гол до свого актив записав Ігор Худоб'як – 2:2.

Відзначимо, що команди залишилися сусідами по турнірній таблиці - "Карпати" десяті з багажем в 17 очок, "Дніпро" позаду із 11 балами.

Нагадаємо, сьогодні, о 19.30 "Динамо" та "Олімпік" закриють 24-й тур УПЛ.