karpati-peremogli-klub-iz-polschi-u-pershomu-sparingu-mizhsezonnya

"Карпати" перемогли клуб із Польщі у першому спарингу міжсезоння

• 14176 переглядiв

КИЇВ. 29 червня. УНН. Після кількох днів тренувань на львівські “Карпати” чекав перший товариський матч. Суперником “зелено-білих” став польський ФК “Пуща”, інформує прес-служба “Карпат”, передає УНН.

Павла Ксьонза можна назвати найнебезпечнішим та найактивнішим гравцем першого тайму. Ксьонз швидко та технічно діяв попереду, тим самим раз-по-раз дозволяючи партнерам небезпечніше грати біля володінь польського кіпера. На дебютних хвилинах матчу Павло небезпечно пробивав з гострого кута, але голкіпер вдало обрав позицію та “круглий” влучив саме у воротаря.

Дебютний гол на зборах не змусив себе довго чекати. Хомченко по-форвардськи зіграв на випередження та вдало замкнув передачу Олексія Гуцуляка. Сильний удар Віктора змусив “круглого” кілька разів стукнутись об перекладину, що ввело у тимчасову оману й арбітра зустрічі.

Відповідь поляків стала не менш небезпечною. Порушення правил біля власного карного майданчика та жовта картка для Євгена Зубейка, як наслідок, лайнсмен призначив штрафний удар із досить вигідної позиції для “Пущі”. Вдало виконати стандарт та зрівняти рахунок полякам забракло точності — м’яч влучив у поперечку (1:0).

Примітно, що на свій дебютний матч “леви” вийшли в такому складі: Мисак, Зубейко, Лобай, Перейра, гравець на перегляді, Завійський, Кльоц, Голодюк, Чачуа, Ксьонз, Худоб’як.

На другий тайм “Карпати” виступали у такому складі: Мисак, Зубейко, Нестеров, Дитятьєв, гравець на перегляді, Мірошніченко, Завійський, Вербний, Кльоц, Хомченко, Гуцуляк.

Нагадаємо, що капітан клубу Ігор Худоб’як продовжив контракт із “Карпатами”.