khet-trik-a-morati-dopomig-realu-povernuti-liderstvo-u-primeri

Хет-трик А.Морати допоміг "Реалу" повернути лідерство у Прімері

• 8607 переглядiв

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Матч 30-го туру чемпіонату Іспанії закінчився гостьовою перемогою мадридського "Реалу" над "Леганесом" з рахунком 4:2, повідомляє УНН з посиланням на сайт "королівського клубу".

Уже до середини першого тайму мадридці, як здавалося, зняли питання про переможця завдяки двом голам Альваро Морати та м'яча Хамеса Родрігеса (0:3). Але втрата концентрації на кілька хвилин дозволила "Леганесу" відродити інтригу (2:3). Правда, після перерви її вбив А.Мората, ставши першим з 2009 року іспанцем (після Рауля), який оформив хет-трик у складі "королівського клубу".

Зауважимо, що А.Мората забив 10-й м'яч за "Реал" в нинішньому сезоні. Більше в складі мадридців тільки на рахунку Кріштіану Роналду (19).

Варто зазначити, що "Реал" набрав 71 очко і випередив "Барселону" на 1 бал при одній грі в запасі.

Додамо також, "Реал" збільшив власний рекорд Іспанії, забивши в 51-му матчі поспіль у всіх турнірах.

Нагадаємо, "Барселона" завдяки дублю Л.Мессі розгромила "Севілью".