khimik-zdobuv-drugu-peremogu-nad-dniprom-u-pivfinali-superligi

"Хімік" здобув другу перемогу над "Дніпром" у півфіналі Суперліги

• 8070 переглядiв

КИЇВ. 7 квітня. УНН. Другий поєдинок півфінальної серії чемпіонату України з баскетболу Суперліги Парі-Матч завершився перемогою господарів южненського “Хіміка” над “Дніпром”, передає кореспондент УНН.

Як і в першій баталії половина зустрічі пройшла в непоступливій манері про що свідчить рахунок — 35:34 на користь дніпрян.

Рівна гра на паркеті СК “Олімп” в Южному продовжувалася ще 5-ть хвилин після великої перерви. Надалі господарі вирвалися вперед та розвивали свій успіх до останніх атак. Фінальна сирена зафіксувала перемогу чинного чемпіона країни — 71:52.

Персональна статистика баскетболістів:

“Хімік” — Конєв 16 очок, 5 підбирань і 5 передач, Лав 16, 7 підбирань, Сміт 13

“Дніпро” — Шевченко 11 очок, Тимофеєнко 10, Загреба 9 і 12 підбирань.

Таким чином “Хімік” повів у серію до трьох перемог — 2:0.
Зазначимо, що далі серія переїжджає до Дніпра, де 10 квітня відбудеться 3-тя сутичка.

агадаємо, що в першому протистоянні команд южненці лише в овертаймі вирвали позитивний для себе результат (76:73).