khk-edmonton-podvoyiv-rakhunok-u-seriyi-drugogo-raundu-pley-of-kubka-stenli

ХК "Едмонтон" подвоїв рахунок у серії другого раунду плей-оф Кубка Стенлі

• 11838 переглядiв

КИЇВ. 30 квітня. УНН. Сейви воротаря “Едмонтон Ойлерс” Кема Тальбо дозволили команді святкувати перемогу у другому поєдинку серії другого раунду плей-оф над “Анахайм Дакс”, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Через 65 секунд після стартового вкидання захисник Андрій Секера закинув першу шайбу в цьому плей-оф і вивів “Ойлерс” вперед (1:0), а на сьомій хвилині другого періоду Патрік Марун реалізував більшість, забивши свій другий гол в плей-оф (2:0).

У кінцівці другого періоду “Дакс” відіграли одну шайбу, коли Якоб Сілфверберг реалізував зайвого. Однак після цього К.Тальбо відбив 18 кидків, з них 16 в третьому періоді, і “Ойлерс” зберегли переможний результат.

“Багато писалося і говорилося, що Тальбо занадто багато грав і міг втомитися. Мене буквально намагалися змусити дати йому відпочинок. Але йому подобається надягати щитки і грати. Це надихає і інших хлопців. Він — наша надія і опора. Він заслужив кожну хвилину на льоду і хоче ще більше”, — зауважив тренер “Ойлерс” Тодд Маклеллан.

Таким чином рахунок у серії до чотирьох перемог становить 2:0 на користь “Едмонтона”.

Відзначимо, що третій матч серії відбудеться в Едмонтоні 1-го травня.

Додамо також, в іншій парі учасників плей-оф “Сент-Луїс” переміг “Нешвілл” 3:2 та встановив паритет у серії — 1:1.