khk-kremenchuk-z-rakhunkom-12-0-rozgromiv-dzheneralz

ХК “Кременчук” з рахунком 12:0 розгромив “Дженералз”

• 4883 переглядiв

КИЇВ. 23 грудня. УНН. Один із лідерів Української хокейної ліги “Кременчук” на виїзді зустрівся зі столичним “Дженералз”, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Гості вийшли вперед вже на другій хвилині зустрічі завдяки Владиславу Гаврику. Незважаючи на пропущену шайбу в дебюті, "Дженералз" спробували вирівняти гру, але вистачило підопічних Олександра Сеуканда всього на 10 хвилин.

В середині періоду Віталій Кірющенков подвоїв перевагу “Кременчука”, а ще через пару хвилин Андрій Башко реалізував чисельну більшість і довів рахунок до 3:0.

У другому періоді глядачі побачили ще сім шайб, що влетіли у ворота “Дженералз”. Дубль оформив Максим Слиш, свою другу шайбу в матчі закинув Владислав Гаврик, а ще по разу відзначилися Олексій Янішевський, Дмитро Чернишенко, Тимур Гриценко і Ілля Коренчук.

Ведучи в рахунку 10:0 після двох періодів, “Кременчук” помітно зменшив оберти в третьому. Як підсумок — лише дві закинуті шайби, авторами яких стали Дмитро Ігнатенко і Владислав Гаврик. Останній, до слова, оформив хет-трик. Також відзначимо перший шатаут Олега Петрова в сезоні.

Нагадаємо, що “Кременчук” з 60 очками в активі наблизився до лідера змагань “Донбасу” на відстань у 6 балів. “Дженералз” з 29 очками йде 4-м.