khk-krivbas-peremig-u-matchi-iz-dzheneralz

ХК "Кривбас" переміг у матчі із "Дженералз"

• 8711 переглядiв

ДНІПРО-КИЇВ. 22 лютого. УНН. 21 лютого, ХК “Кривбас” переміг у грі з ХК “Дженералз”. Про це повідомляє УНН-Центр із посиланням на сайт ХК “Кривбас”.

У першому періоді було достатньо моментів, але із взяттями воріт у суперників не заладилося. Практично бездоганно грали Є. Напненко і А.Безхлібний, а в тих моментах, коли і вони були відіграні, в гру вступав каркас їх воріт.

У другому періоді “Дженералз” почали лідирувати, але їхні опоненти спершу зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед.

Інтригу в протистояння, здавалося, повернув О.Янішевський, але в гру знову вступив Савченко, який оформив рахунок 2:4.

Фінальний період видався не настільки феєричним на події. Підопічні Куликова закинули п’яту шайбу в самому фіналі.

Тож у протистоянні третьої і четвертої команд чемпіонату переможцем став “Кривбас”.