klub-z-chempionshipu-vibiv-arsenal-z-rozigrashu-kubku-angliyi

Клуб з Чемпіоншипу вибив "Арсенал" з розіграшу Кубку Англії

• 11730 переглядiв

КИЇВ. 7 січня. УНН. Один із грандів англійського футболу лондонський “Арсенал” в гостях зазнав поразки та вибув з розіграшу Кубку країни лише на стадії 1/32 фіналу, повідомляє УНН.

Колектив французького фахівця Арсена Венгера пішов на перерву матчу проти команди з нижчої ліги “Ноттінгем Форест” програючи 1:2. У господарів дубль оформив Ліхай, а за “канонірів” відзначився німець Мертезакер.

У другій частині баталії головний рефері призначив два пенальті по воротах Давіда Оспіни, які реалізував Бреретон і Доуелл. Лондонці відповіли тільки голом Денні Уелбека — 4:2.

Примітно, що на 89 хвилині “Ноттінгем” залишився догравати у меншості, проте “Арсенал” не зумів використати з цього дивідендів.

Зауважимо, що “каноніри” були діючими володарями Кубку Англії, і тепер склали свої повноваження.

Варто відзначити, що “Ноттінгем Форест” наразі знаходяться лише на 14-му місці в Чемпіоншипі, а “Арсенал” — шостий в АПЛ.

До вашої уваги результати сьогоднішніх поєдинків Кубку Англії:

“Ньюпорт” — “Лідс” 2:1;

“Шрусбері Таун” — “Вест Хем” 0:0 (буде перегравання);

“Тотенхем” — “Вімблдон” 3:0.

Як раніше повідомляло УНН, у рамках розіграшу Кубку Англії відбулися два поєдинки 3-го раунду за участі трьох представників АПЛ — “Манчестер Юнайтед”, “Ліверпуля” та “Евертона”. “Ліверпуль” і “Манчестер Юнайтед” вийшли до 1/16 фіналу Кубку Англії.