konoplyanka-otrimav-viluchennya-u-debyutniy-gri-sezonu-v-bundeslizi

Коноплянка отримав вилучення у дебютній грі сезону в Бундеслізі

• 9118 переглядiв

КИЇВ. 3 вересня. УНН. У другому турі німецької Бундесліги гельзенкірхенське “Шальке” вінгера Євгена Коноплянки вдома приймало ФК “Герта”, передає кореспондент УНН.

У першому таймі “кобальтові” не змогли реалізувати пенальті — Каліджурі промахнувся з 11-метрової точки. Натомість вже на наступній хвилині пропустили результативну атаку від Дуди. На 5-й компенсованій хвилині на підступах до штрафної вихід один на один з воротарем “Шальке” зірвав Коноплянка, та отримав за це пряму червону картку.

“Герта” одразу скористалася вилученням та зі штрафного Дуда оформив дубль та довів гру до переможного кінця — 2:0.

Зауважимо, що “кобальтові” після двох турів не здобули жодного очка, у “Герти” максимальні шість.