l-tsurenko-viyshla-u-druge-kolo-vimbldonu

Л.Цуренко вийшла у друге коло Вімблдону

• 12486 переглядiв

КИЇВ. 5 липня. УНН. Українська тенісистка Леся Цуренко у трисетовому поєдинку здобула перемогу в рамках першого кола основної сітки Вімблдону, інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У стартовому матчі киянка у впертій боротьбі за 2 години 44 хвилини зломила опір Юлії Гергес (45 у WTA) з Німеччини – 6:7 (5), 7:6 (8), 6:4.

На початку другої партії Л.Цуренко отримала травму руки, на корті був фізіотерапевт, проте українка грала решту матчу через біль.

Багато що вирішив тайбрейк другого сету. Л.Цуренко відіграла матчбол і реалізував сетбол з третьої спроби.

Третя партія також проходила у впертій боротьбі. Останні 2 гейми матчу були дуже напруженими. Л.Цуренко неймовірними зусиллями витягнула гейм на своїй подачі з рахунку 15:30, а потім взяла подачу суперниці, реалізувавши перший же матчбол.

Таким чином, українка взяла своєрідний реванш за поразку від Гергес на матчі Кубка Федерації в Штутгарті.

Зауважимо, що наступною суперницею Л.Цуренко стане Вікторія Голубич зі Швейцарії, яка займає 73-е місце в світовому табелі про ранги.

Додамо також, на матчі були присутні сестри Кіченок і Олександр Долгополов, котрі підтримували свою співвітчизницю.