matchem-rosiya-saudivska-araviya-startuvav-chs-2018

Матчем Росія – Саудівська Аравія стартував ЧС-2018

• 12178 переглядiв

КИЇВ. 15 червня. УНН. У стартовому поєдинку футбольного чемпіонату світу-2018 в “Лужниках” збірна Росії забила п’ять м’ячів без відповіді у ворота Саудівської Аравії, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Автором першого гола на ЧС-2018 став півзахисник Юрій Газінський, а в кінцівці першого тайму Денис Черишев, який замінив травмованого Алана Дзагоєва, подвоїв перевагу росіян.

У другому таймі Артем Дзюба забив третій гол російської збірної — менше ніж через хвилину після виходу на заміну, а вже в компенсований арбітром час все той же Черишев забив четвертий м’яч. Крапку в матчі на останніх секундах зустрічі поставив Олександр Головін ударом зі штрафного — 5:0.

Відзначимо, що у другому турі квартету А ара війці спробують завоювати перші очки у протистоянні із Уругваєм, а росіяни боротимуться з Єгиптом.

Додам також, що сьогодні пройде інший поєдинок першого туру у групі А між Уругваєм і Єгиптом.