mikolayivskiy-paralimpiyets-m-yaroviy-otrimav-druge-zoloto-na-chempionati-svitu-u-nimechchini

Миколаївський паралімпієць М.Яровий отримав друге "золото" на чемпіонаті світу у Німеччині

• 9731 переглядiв

МИКОЛАЇВ-КИЇВ. 16 лютого. УНН. Сьогодні, 16 лютого, на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, який проходить у німецькому місті Фінстерау миколаївський паралімпієць Максим Яровий здобув другу золоту нагороду. Про це повідомляє кореспондент УНН.

М.Яровий став найкращим в лижних перегонах на дистанції 15 кілометрів. Український спортсмен, здолавши дистанцію за 40:32.4 хвилини, випередив корейця Сін Ю Хьюн (40:56.7) та господаря змагань німця Мартіна Фляйга (41:05.4).

Нагадаємо, що на цьогорічному чемпіонаті світу у М.Яровий також став першим у категорії чоловіки сидячи, перемігши своїх суперників з США та Норвегії.

Також нагадаємо, 12 лютого українські паралімпійці на ЧС з лижних перегонів і біатлону за другий день вибороли 8 медалей.